Zen Arôme Aroma lampa Future 1ks

Kód: 7900
Novinka Množstevná zľava
Značka: Zen Arôme
€11,95 €9,96 bez DPH
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
26.6.2024
Možnosti doručenia

Vytvorte si vo svojom dome jemne voňavú atmosféru, rozhodnite sa pre jednoduchosť a účinnosť aroma lampy.

Detailné informácie

Podrobný popis

Vedený našou túžbou a motiváciou premeniť jednoduchý nápad na originálny, funkčný objekt a zdroj pohody, vznikol Matelot v tejto logike. Jeho efektívny a čistý moderný dizajn umožňuje svetlu sviečok uniknúť a vytvoriť tak príjemnú atmosféru. Pridajte k tomu jemnú vôňu, ktorú vydáva, a získate ideálny produkt pre chvíle relaxu.

 

Prečo si vybrať inšpiračnú sériu Future?

 

Dokonale sa hodí na šírenie vôní v miestnosti. Vyberte si svoju obľúbenú vôňu a tá rýchlo rozptýli všetky vône, aby zabalzamovala miestnosť a navodila voňavú atmosféru. Nezabudnite pridať vodu na rozptýlenie esenciálnych olejov.

Vyrobený z kovu a keramiky je veľmi dekoratívny s prirodzeným a autentickým vzhľadom. Jeho harmonický tvar a táto zmes prírodných materiálov z neho robia ideálny doplnok na vytvorenie tlmenej a voňavej atmosféry pre chvíle oddychu.

 

Ako sa to používa ?

Jeho použitie je mimoriadne jednoduché, vložte svoje vône do keramickej loďky a potom ju umiestnite na miesto určené na tento účel. Zapáľte sviečku (nie je súčasťou dodávky) a položte ju na podperu určenú na tento účel. Ak to chcete zastaviť, stačí sfúknuť sviečku. Pred manipuláciou počkajte, kým všetky prvky vychladnú.

 

Naše aroma lampy je nutné používať s čajovými sviečkami s priemerom 4 cm a dobou horenia maximálne 4 hodiny (nie sú súčasťou dodávky). Zapaľovacia sviečka musí spĺňať platné normy. Nezabudnite tiež dodržiavať bezpečnostné pokyny uvedené na zapaľovacej sviečke.


Rozmery
Dĺžka: 10,5 cm
šírka: 10,5 cm
Výška: 10 cm
Hmotnosť: 300 g
Kapacita: 50 ml
Materiály: Keramické a kovové

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: