Ponuka pre influencerov

Túžiš s nami spolupracovať?

Ak sa v súčasnosti zaujímaš o čisto prírodné a tie najkvalitnejšie produkty, si nadšenec inovácií v oblasti zdravia a záleží ti na prírode, tak si tu správne!  V prípade, že si YouTuber alebo influencer, hľadáme práve teba.

Pridaj sa do nášho tímu!

Čo ťa čaká v našom tíme?

Pravidelne ti budú dodávané prírodné produkty, ktoré sú vyrobené v tej najvyššej kvalite. Samozrejme, nemusíš za produkty zaplatiť ani cent, stačí, keď na svojich sociálnych sieťach budeš zdieľať úprimné recenzie. Nebudeme ti dávať žiadny scenár. To, ako dané produkty spropaguješ je len na tebe, kreativite sa však v tomto prípade medze nekladú.

Potešíme ťa správou, že produkty budeš testovať na vlastnej koži ako prvý, a tak sa staneš súčasťou významného projektu v oblasti zdravého životného štýlu. Veríme, že sa ti táto spolupráca bude páčiť, keďže spomínané produkty sú vyrábané bez toho, aby sa hľadelo len na zisk. Ide najmä o kvalitu prevedenia.

V dnešnej dobe je množstvo spoluprác, ktoré ti do života nič neprinesú. Tomu je však koniec. S nami získaš spoluprácu snov, ktorá bude dlhodobá, stabilná, prinesie ti viac priazne u ľudí, ktorí sa zaujímajú o prírodné produkty.

spolupraca

Aké sú podmienky spolupráce?

  • Musíš mať účet na sociálnych sieťach, ako napríklad Instagram, Facebook alebo Youtube
  • Minimálny počet sledujúcich by mal byť v počte 1000 ľudí
  • Výhodou je aj blog, poprípade skúsenosti s písaním článkov, recenzií alebo testov
  • Dôležité je, aby si sa vyznal v zdravom životnom štýle a neustále ho aj uplatňoval
  • Veci by si mal robiť srdcom pre prírodu a nemalo by ti ísť len o zisk
  • Záleží nám na komunikácii a preto je pre nás dôležité, aby si s nami aktívne komunikoval a dodržiaval dohodnuté termíny, ktoré ti vopred oznámime

Produkty ti poskytneme

V spolupráci s nami budeš mať maximálnu slobodu a možnosť výberu. To znamená, že si budeš mať možnosť vybrať produkty, podľa vlastných preferencií. Ide totiž o to, aby ti bolo následné testovanie príjemné a robil si ho rád. Z tohto dôvodu ti do tvojej prezentácie nebudeme nejakým spôsobom zasahovať. Stále však platí, že kedykoľvek môžeš s nami komunikovať, či už máš nejaký problém, nápad, poprípade by si sa chcel len poradiť.

Ak spĺňaš všetky podmienky a máš chuť s nami spolupracovať, neváhaj nás kontaktovať na tejto emailovej adrese: info@superstrava.sk