Kto sme

Vitajte na Superstrava.sk, Vašom jedinečnom zdroji pre bio potraviny, výživové doplnky a aromaterapiu! Sme tu pre všetkých, ktorí sa snažia žiť zdravým životným štýlom a hľadajú kvalitné produkty, ktoré im pomôžu dosiahnuť svoje ciele.

Naša spoločnosť bola založená s jedným jasným poslaním: priniesť na slovenský trh čisté, prírodné a zdravé produkty, ktoré podporujú zdravie a vitalitu našich zákazníkov. Ako skupina priateľov so záujmom o zdravý životný štýl sme si uvedomili, že na trhu chýba miesto, kde by sa dalo nájsť všetko potrebné pre udržanie zdravia a vitality pod jednou strechou. A tak sme sa rozhodli vytvoriť Superstrava.sk.

Superstrava 00001 – kópia

Naši ideálni zákazníci sú ľudia ako vy - rodičia, ktorí chcú pre svoje deti len to najlepšie; športovci, ktorí hľadajú prírodné spôsoby, ako zlepšiť svoj výkon; fitness nadšenci, ktorí chcú dosiahnuť svoje ciele bez použitia syntetických doplnkov; a všetci, ktorí sa snažia žiť zdravým životným štýlom a hľadajú spoľahlivé zdroje informácií a produktov.

Prečo si vybrať práve nás? Superstrava.sk je viac ako len obchod s bio potravinami a výživovými doplnkami. Sme komunita ľudí, ktorí sa zaujímajú o zdravie a životné prostredie. Na našom blogu nájdete množstvo užitočných článkov o zdravom životnom štýle, recepty, tipy na cvičenie a mnoho ďalších tém. Sme hrdí na to, že ponúkame produkty od malých, lokálnych výrobcov, ktorí zdieľajú naše hodnoty a záujem o udržateľnosť.

processed (1)

Naše produkty sú starostlivo vyberané a testované, aby sme Vám mohli zaručiť ich kvalitu a účinnosť. Na rozdiel od našich konkurentov sa nezameriavame len na zisk, ale aj na spokojnosť našich zákazníkov a ich dlhodobé zdravie. Preto sa neustále vzdelávame a sledujeme najnovšie trendy v oblasti zdravia a výživy, aby sme Vám mohli ponúknuť len to najlepšie.

Sme presvedčení, že zdravý životný štýl by mal byť dostupný pre každého, a preto sa snažíme udržiavať naše ceny prijateľné a konkurencieschopné. Veríme, že spokojní zákazníci sú naším najlepším odporúčaním, a preto sa vždy snažíme poskytnúť Vám prvotriedny zákaznícky servis a rýchle dodanie objednaného tovaru.

Pridajte sa k našej komunite zdravých a šťastných ľudí a objavte svet Superstrava.sk! Tešíme sa na spoluprácu s Vami a prajeme Vám veľa úspechov na ceste za zdravým životným štýlom.