Superstrava Super Performance Men + Women 60 kapsúl

Kód: 4773
Akcia Tip Množstevná zľava
Značka: Superstrava
ZADARMOZADARMO €59,80 –15 %
super performance women men
€59,80 –15 % €50,83 €42,36 bez DPH
Vypredané
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

BIO Bylinný doplnok výživy s názvom Super Performance Men a Women je čoraz viac vyhľadávaný veľkým množstvom ľudí. Akciové balenie určené pre páry so zľavou 15%.

Detailné informácie

Podrobný popis

Super Performance Men:

Rozchodnica ružová

Medzi účinné adaptogény patrí aj rozchodnica ružová, ktorá zvyšuje obranyschopnosť organizmu. Táto látka sa nachádza v doplnku výživy Super Performance Men. Má pozitívny vplyv nielen na fyzické, ale aj to psychické zdravie. Je skvelým riešením na udržiavanie dostatočnej výdrže a výkonu. O rozchodnici ružovej sa tak dá povedať, že je skvelým riešením na dodanie potrebnej energie.

Rozchodnica ružová je bylina, ktorá je v súčasnosti vhodná pre všetkých. Vyznačuje sa najmä účinkami, ktoré napomáhajú pri oslabení psychického a fyzického zdravia človeka. Tiež podporuje a harmonizuje vylučovanie nervových vzruchov, tzv. neurotransmiterov, vďaka čomu má rozchodnica ružová pozitívny vplyv na náladu, nervovú stabilitu a duševnú rovnováhu.

Ašvaganda – indický ženšen

Ašvaganda alebo inak povedané, indický ženšen je ideálnym riešením na podporu imunity. Výrazne zvyšuje obranyschopnosť organizmu, čím napomáha znížiť riziko nakazenia sa infekciou alebo iným ochorením tohto typu. Ašvaganda má tiež pozitívny vplyv na fyzický výkon a kondíciu. Okrem iného, indický ženšen obsiahnutý v produkte Super Performance Men dodáva telu energiu, vyživuje celý organizmus a je skvelým riešením aj na omladenie a regeneráciu.

O ašvagande – indickom ženšene je známe, že je skvelým riešením na zlepšenie kvality spánku. Pomáha regenerácii a uvoľneniu mysle, vďaka čomu dokáže človek rýchlejšie a bez problémov zaspať. Ašvaganda tak pôsobí aj ako prírodné sedatívum. Má pozitívny vplyv aj na kardiovaskulárny systém, pričom zlepšuje cirkuláciu krvi a krvný obeh. Podporuje tiež tvorbu červených krviniek. V doplnku Super Performance Men ašvaganda zohráva dôležitú rolu. Okrem spomenutých účinkov indický ženšen podporuje správnu hladinu vitamínu C a vápnika, chráni svalovú hmotu, a tiež napomáha pri rekonvalescencii ochorení rôzneho druhu.

Gingko biloba

V bylinnom doplnku výživy Super Performance Men sa nachádza aj gingko biloba. Táto látka je známa pre svoje antioxidačné účinky. Telo zbavuje toxických a škodlivých látok, čím výrazne napomáha obranyschopnosti organizmu. Zvyšuje imunitu človeka a zároveň znižuje riziko nákazy rôznymi infekciami. Gingko biloba tiež priaznivo vplýva na centrálny nervový systém, čím výrazne zlepšuje pamäť, sústredenie a koncentráciu človeka. Okrem iného, táto účinná látka obsiahnutá v doplnku Super Performance Men zlepšuje celkové prekrvenie tkanív.

Maca peruánska

Maca peruánska alebo latinsky povedané Lepidium Meyenii je vysoko účinná látka, ktorá je obsiahnutá v prípravku Super Performance Men. Maca peruánska sa považuje za silné afrodiziakum. Vďaka tomu zvyšuje celkový výkon a priaznivo ovplyvňuje plodnosť u mužov. Okrem iného, Maca peruánska zlepšuje pamäť a má pozitívny vplyv na centrálny nervový systém.

Eliminuje výskyt úzkostných stavov u mužov, ako je napríklad depresia. Redukuje nepriaznivé účinky ochorení psychického pôvodu. O účinnej látke s názvom Maca peruánska je tiež známe, že priaznivo pôsobí na tráviaci systém a taktiež spomaľuje celkový proces starnutia. Veľkým benefitom je, že Maca peruánska obsahuje mastné kyseliny, ktoré organizmus potrebuje. Tiež sa vyznačuje mimoriadne pozitívnym vplyvom na zvýšenie obranyschopnosti organizmu.

Kotvičník zemný

Po latinsky tribulus terrestris je účinná látka, ktorá sa tiež nachádza v doplnku výživy Super Performance Men. Vyznačuje sa mimoriadne pozitívnym vplyvom na močové ústrojenstvo a obličky. Vďaka tomu je možné predchádzať rôznym zápalom a iným častým ochoreniam, ktoré sa vyskytujú práve v tejto oblasti. Kotvičník zemný pomáha udržiavať normálnu hladinu krvného tlaku, cholesterolu a triglyceridov. O tejto látke je tiež známe, že pôsobí ako prírodné afrodiziakum. To je dôsledkom zvyšovania hladiny testosterónu.

Ženšen sibírsky

V tradičnej čínskej medicíne sa ženšen sibírsky považuje za akýsi všeliek. Niet sa čomu čudovať. Táto látka, ktorá je obsiahnutá v doplnku výživy Super Performance Men, vyniká svojimi účinkami. Ide napríklad o výrazné zvýšenie vitality, ktorá je spôsobená dlhodobou únavou, spomaľuje starnutie a povzbudzuje organizmus. Ženšen sibírsky sa vyznačuje aj pozitívnym vplyvom na výkon, pričom sa považuje za prírodné afrodiziakum. Zlepšuje plodnosť a taktiež sa podieľa na celkovej regenerácii organizmu.

Ženšen sibírsky je známy aj posilnenie imunitného systému, pričom sa výrazne znižuje riziko nákazy infekciou. Táto jedinečná látka zlepšuje tak ako fyzické, tak aj psychické zdravie človeka. Dôvodom je tiež účinné zníženie výskytu stresových faktorov. Ženšen sibírsky má tak pozitívny vplyv aj na funkcie v mozgu.

Krpčiarka šípolistá

Táto látka sa niekedy v angličtine označuje aj ako horny goat. Dôvodom je, že pôsobí ako silné afrodiziakum. Vďaka tomu zlepšuje plodnosť u mužov. To však rozhodne nie je všetko. Krpčiarka šípolistá sa vyznačuje aj zvýšením energie, obranyschopnosti organizmu a znížením rizika nákazy infekciami. V čínskej medicíne je krpčiarka šípolistá používaná už desiatky rokov, pričom sa dodnes zisťujú ďalšie účinky tejto byliny. V súčasnosti sa nachádza aj v doplnku výživy Super Performance Men, kde má nenahraditeľné miesto.

Zloženie

Maca Peruánska (Lepidium Meyenii), kotvičník zemný (tribulus terrestris), krpčiarka šípolistá (epidemium sagittatum), ašvaganda (withania somnifera), ginko dvojlaločné (ginkgo biloba), rozchodnica ružová (rhodiola rosea) ženšen sibírsky( siberian gingseng)

Užívanie

1x denne 2 kapsuly po jedle. Zapiť dostatočným množstvom tekutiny.

Hmotnosť:

60 kapsúl

Obsah aktívnych látok

1 kapsula

Odporúčaná denná dávka (%)

BIO Žerucha peruánska (Lepidium Meyenii)

146 mg

Nie je stanovená

BIO Kotvičník zemný (Tribulus terrestris)

120 mg

Nie je stanovená

BIO Krpčiarka šípolistá (Epimedium sagittatum)

104 mg

Nie je stanovená

BIO Ašvaganda (Withania somnifera)

 52 mg

Nie je stanovená

BIO Ginko dvojlaločné ( Ginkgo biloba)

 26 mg

Nie je stanovená

BIO Rozchodnica ružová (Rhodiola rosea)

 26 mg Nie je stanovená

BIO Všehojovec štetinatý (Siberian gingseng)

 26 mg Nie je stanovená

 

Upozornenie

Výživový doplnok. Výrobok nie je náhradou vyváženej a pestrej stravy. Skladujte v suchu pri teplote do 25 stupňov. Chráňte pred mrazom a priamym slnečným žiarením. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte mimo dosah detí. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním.


Super Performance Women

Mucuna pruriens

V produkte Super Performance Women sa nachádza tradičná rastlina Ajurvédskej medicíny, ktorá sa nazýva mucuna pruriens. Ide o mimoriadne účinnú zložku, ktorá má hneď niekoľko pozitívnych vlastností na organizmus človeka. Mucuna pruriens stimuluje nervový systém a maternicu, eliminuje výskyt menštruačných bolestí u žien, a tiež je známa ako vhodný doplnok na chudnutie a cukrovku.

Mucuna pruriens však toho dokáže oveľa viac. Je známa aj ako prírodné afrodiziakum. Zlepšuje fyzický výkon, priaznivo pôsobí na centrálny nervový systém, vďaka čomu zlepšuje náladu a eliminuje výskyt stresu u človeka. Mucuna pruriens, ktorá je obsiahnutá v doplnku výživy Super Performance Women sa vyznačuje aj výrazným zlepšením kvality spánku a eliminovaním problémom so zaspávaním. Okrem iného, povzbudzuje organizmus, zlepšuje náladu a je veľmi účinná aj pri eliminovaní stresu.

Škorica cejlónska

Bylinný doplnok výživy Super Performance Women je známy aj pre obsah škorice cejlónskej. Tá napomáha aj pri chudnutí, no je účinná aj pri stimulácií pohlavných žliaz, krvného obehu a taktiež zlepšuje krvný obeh.

Škorica cejlónska, ktorá je obsiahnutá v produkte Super Performance Women je známa aj pre svoje antibakteriálne účinky. Vďaka týmto vlastnostiam je veľmi účinná aj v boji so zápalmi rôzneho druhu. Škorica cejlónska sa tiež považuje za prírodné antibiotikum. Je skvelým riešením na ukľudnenie zápalov, a tiež výrazne posilňuje imunitu človeka.

Rozchodnica ružová

Rozchodnica ružová je bylina, ktorá je veľmi účinná pri zvyšovaní obranyschopnosti človeka. Okrem iného, má priaznivý vplyv na centrálny nervový systém, pričom zlepšuje pamäť, koncentráciu a sústredenie. Rozchodnica ružová tiež urýchľuje regeneráciu organizmu a zlepšuje fyzický výkon. V Super Performance Women má táto jedinečná bylina svoju dôležitú rolu a spĺňa všetky vyššie spomenuté účinky na maximum.

O rozchodnici ružovej, ktorá je obsiahnutá v doplnku výživy s názvom Super Performance Women je známe, že priaznivo pôsobí nielen na telo, ale i myseľ. To znamená, že táto jedinečná bylina priaznivo ovplyvňuje náladu, emociálnu stabilitu a duševnú rovnováhu. Je tiež dokázané, že rozchodnica ružová má pozitívne účinky aj na fyzický výkon človeka.

Šatavari – špargľa hroznovitá

Bylina s názvom šatavari sa nachádza v doplnku výživy Super Performance Women. Vyznačuje sa redukovaním stresu u človeka, zlepšením fyzického výkonu, a tiež napomáha pri PMS, ktorý sa týka najmä zadržiavania tekutín, úzkosťami a podráždenosťou.

Šatavari alebo inak povedané špargľa hroznovitá zvyšuje produkciu estrogénu, a tiež zvyšuje energiu, ktorú dodáva do tela. Táto jedinečná bylina je skvelým riešením aj posilnenie ženských orgánov, vďaka čomu je zabezpečené ich správne fungovanie.

Špargľa hroznovitá, ktorá je obsiahnutá v produkte Super Performance Women, je tiež známa pre ukľudnenie psychiky, uľahčenie zaspávania a potláčania pocitov úzkosti. Šatavari je tak skvelým riešením pre všetkých, koho trápia podobné problémy alebo by sa im len chcel vyhnúť. Táto jedinečná zložka totiž pôsobí aj ako prevencia ochorení rôzneho druhu.

Maca peruánska

Za najviac účinnú zložku v doplnku výživy Super Performance Women sa považuje maca peruánska. Tá sa vyznačuje veľkým množstvo priaznivých účinkov na organizmus človeka. Napomáha pri PMS a menštruačných bolestiach. Pôsobí ako prevencia voči osteoporóze po menopauze, ktorá je u žien veľmi častá. Maca peruánska je tiež známa pre zlepšenie imunity a obranyschopnosti organizmu, vďaka čomu sa redukuje výskyt infekcií u človeka.

Táto jedinečná bylina podporuje funkcie močového ústrojenstva, zlepšuje krvotvorbu, stav vlasov a nechtov. To však rozhodne nie je všetko. Maca peruánska totiž vyživuje endokrinný systém a taktiež zbavuje človeka nepriaznivých vplyvov z vonkajšieho okolia, ktoré sú faktorom vzniku stresu. Vďaka tomu je možné predchádzať úzkostným stavom a kardiovaskulárnym ochoreniam.

Ženšen sibírsky

Ako prírodné afrodiziakum v produkte Super Performance Women pôsobí aj prírodná látka s názvom ženšen sibírsky. Ten sa vyznačuje účinkami, ako je napríklad zlepšenie plodnosti, zníženie únavy a podpora kvality spánku. Ženšen sibírsky má mimoriadne priaznivý vplyv na centrálny nervový systém.

Vďaka tomu podporuje pamäť, zlepšuje koncentráciu a sústredenie sa. Povzbudzuje organizmus a zároveň znižuje výskyt stresových faktorov. Práve vďaka tomu je Super Performance Women mimoriadne účinný doplnok výživy, ktorý pôsobí aj ako prevencia voči výskytu ochorení rôzneho druhu. Okrem iného, v tradičnej čínskej medicíne sa ženšen sibírsky považuje za akýsi všeliek a rozhodne sa niet čomu čudovať.

Ženšen sibírsky sa v súčasnej dobe označuje tiež ako adaptogén. To znamená, že napmáha organizmu lepšie zvládať fyzickú a psychickú záťaž. Táto jedinečná zložka má tiež silné protizápalové a antioxidačné účinky, čo je veľkým benefitom. Taktiež ženšen sibírsky napomáha pri zlepšení stavu pleti, vlasov a nechtov. V doplnku výživy Super Performance Women má tak svoje nenahraditeľné miesto.

Zloženie

Šatavari (Asparagus Racemosus) Maca Peruánska (Lepidium Meyenii),Mucuna (Mucuna Pruriens), rozchodnica ružová (rhodiola rosea) ženšen sibírsky( siberian gingseng), škorica cejlónska (cinnamon ceylon)

Užívanie

1x denne 2 kapsuly po jedle. Zapiť dostatočným množstvom tekutiny. Produkt je možné užívať dlhodobo, ideálne minimálne 3 mesiace.

Hmotnosť:

60 kapsúl

Obsah aktívnych látok

1 kapsula

Odporúčaná denná dávka (%)

bio Šatavari - Špargľa hroznovitá (Asparagus racemosus)

234 mg

Nie je stanovená

BIO Žerucha peruánska (Lepidium Meyenii)

136 mg

Nie je stanovená

BIO Mucuna pruriens (Mucuna pruriens)

52 mg

Nie je stanovená

BIO Rozchodnica ružová (Rhodiola rosea)

26 mg

Nie je stanovená

BIO Škoricovník ceylónsky (Cinnamomum ceylanicum)

26 mg

Nie je stanovená

BIO Všehojovec štetinatý (Siberian gingseng)

26 mg

Nie je stanovená

 

Upozornenie

Výživový doplnok. Výrobok nie je náhradou vyváženej a pestrej stravy. Skladujte v suchu pri teplote do 25 stupňov. Chráňte pred mrazom a priamym slnečným žiarením. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte mimo dosah detí. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním.

Výrobca: Altevita s.r.o., nám. Slobody 10, 921 01 Piešťany

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: