Superstrava SUPER BIOTIC Forest fruit 500ml

Kód: 7086
Novinka Množstevná zľava
Značka: Superstrava
€19,90 €16,58 bez DPH
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
16.7.2024
Možnosti doručenia

Predstavujeme vám Superstrava SUPER BIOTIC forest fruit 500ml – prírodný zázrak pre vaše zdravie, skrytý v lahodnej chuti lesných plodov. Tento doplnok stravy je viac než len obyčajný nápoj, je to váš každodenný spojenec v boji za zdravé črevá a silný imunitný systém.

Detailné informácie

Podrobný popis

Priateľ, ktorý sa stará o vaše vnútro
Zabudnite na nekonečné hľadanie komplexnej cesty k lepšiemu zdraviu. SUPER BIOTIC je tu, aby vám priniesol to najlepšie z prírody v jedinečnej a pohodlnej forme. Každá denná porcia obsahuje 600 miliónov probiotických baktérií, ktoré sú vedecky dokázané v podpore mikrobiologickej rovnováhy vašich čriev.

Prírodná sila v každej kvapke
Náš produkt je vyrobený z ekologicky pestovaných bylinných rastlín a plodov, ktoré boli fermentované s láskou a starostlivosťou. Fermentácia uvoľňuje bioaktívne zlúčeniny, ktoré sú potom pripravené posilniť vašu imunitu a obohatiť vašu stravu o potrebné živiny.

Zdravie, ktoré chutí dobre
SUPER BIOTIC nie je len zdravý, ale je aj neodolateľne chutný. Oslávte každý deň príjemnými tónmi lesných jahôd, černíc a čiernych ríbezlí, zatiaľ čo budujete silnejšie a zdravšie "ja".

Udržiavanie črevnej mikrobiálnej rovnováhy

Živé kmene probiotických baktérií pomáhajú udržiavať črevnú mikrobiologickú rovnováhu a zabraňujú poruchám črevnej mikroflóry v dôsledku napr. užívanie antibiotík, nevhodná strava a vystavenie stresovým faktorom.

Pomoc pri zábrane výskytu črevných porúch

Profylaxia a probiotická suplementácia môže zabrániť výskytu mnohých črevných porúch, vrátane regulácie črevnej peristaltiky. Probiotiká sa používajú ako prevencia funkčných hnačiek, zápchy a plynatosti, ako aj porúch trávenia.

Zníženie oxidačného stresu organizmu

Probiotické mikroorganizmy a nimi produkované postbiotiká vykazujú v organizme antioxidačné vlastnosti. Chránia tak bunky a tkanivá pred škodlivými účinkami voľných kyslíkových radikálov, ktoré sú spojené s výskytom mnohých civilizačných chorôb.

Posilnenie imunitného systému

Črevný mikrobióm hrá dôležitú úlohu pri formovaní reakcie imunitného systému. Moduluje vývoj imunitného systému, diferencuje jeho bunky a má schopnosť korigovať abnormality v imunitnom systéme zvýšením potencie alebo zmiernením jeho nadmernej reakcie.

Praktické a efektívne
S 50 porciami v jednej 500 ml fľaši máte jednoduchú a efektívnu cestu k zdraviu bez komplikácií. Jednoduché dávkovanie znamená, že vaša cesta k lepšiemu zdraviu je len na dosah ruky.

Odkaz prírody vo vašom živote
Naše záväzky k udržateľnosti a čistote znamenajú, že každá kvapka SUPER BIOTIC je čistá a šetrná k prírode. Investujte do svojho zdravia, zatiaľ čo podporujete ekologické poľnohospodárske postupy.

5 presvedčivých dôvodov, prečo si vybrať Superstrava SUPER BIOTIC forest fruit:

1. Silná podpora pre vaše črevá a imunitný systém – Každodenná dávka obsahuje 600 miliónov probiotických baktérií, ktoré harmonizujú črevnú flóru a podporujú vašu imunitu.
2. Vysoká koncentrácia bioaktívnych zlúčenín – Obohatené o extrakty z lesných plodov, tento doplnok stravy ponúka bohaté spektrum antioxidantov a vitamínov.
3. Pohodlné a efektívne dávkovanie – Malé, ale výkonné dávky vám zjednodušujú začlenenie SUPER BIOTIC do vašej každodennej rutiny.
4. Chutný a prirodzený zážitok – Potešte svoje chuťové bunky príjemnou chuťou lesných plodov, zatiaľ čo robíte niečo dobré pre svoje telo.
5. Ekologický a udržateľný prístup – Vyrobené s rešpektom k prírode, SUPER BIOTIC používa len ekologické zložky a podporuje udržateľné poľnohospodárske metódy.

Zloženie :

Obsah aktívnych látok na 1 porciu 10ml*:

Extrakt z fermentovaných bylinných rastlín a plodov (100%) [vrátane: listov černice (13,9%), listov čiernych ríbezlí (13,9%), byliniek skalnice (13,9%), plodov divokej ruže (13,9%), plodov čiernych ríbezlí (13,9%), plody černice (13,9 %), listy lesnej jahody (8,3 %), bylina praslička roľná (8,3 %), súbor živých a aktívnych bakteriálnych kmeňov probiotík v tekutej forme (2×10^7 cfu/ml)].

Doplnok stravy je vyrábaný kaskádovou fermentáciou rastlinných komponentov so živými, aktívnymi kmeňmi probiotických baktérií vrátane: Lactobacillus rhamnosus GG, L. rhamnosus LR 04, L. rhamnosus LR 05, L. acidophilus LA 1, L. delbrueckii ssp. bulgaricus LB 2, L. casei 101/37, L. plantarum LP 02, L. plantarum LP 01, L. fermentum LF2, Bifidobacterium breve BL 10, B. breve Bbr 8, B. longum BL 03, B. animalis ssp. lactis Bi 1, Streptococcus thermophilus Z 57, S. thermophilus 9 Y.

* Referenčná výživová hodnota nie je stanovená.

Užívanie

Dospelí: 10-15 ml (2-3 čajové lyžičky alebo priložená odmerka) denne, rozriediť v cca 100 ml vody alebo iného nápoja.

Deti od 3 rokov: 5 ml (1 čajová lyžička) denne, zriedené v cca 50 ml vody alebo iného nápoja.

Neprekračujte dennú doporučenú dávku. Vhodné užívať počas jedla.

Upozornenie

Výživový doplnok. Výrobok nie je náhradou vyváženej a pestrej stravy. Skladujte v suchu pri teplote do 25 stupňov. Chráňte pred mrazom a priamym slnečným žiarením. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte mimo dosah detí. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: