AWM Tribal Vonné Tyčinky - 7 čakier s kartou na posolstvá 1 balenie

Kód: 8339
Novinka Množstevná zľava
Značka: TRIBAL SOUL
€1,35 €1,13 bez DPH
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
23.7.2024
Možnosti doručenia

Vonné Tyčinky  sú vyrobené ručne v Indii. Zabalené sú v ozdobných krabičkách, ktoré sú dokonalým darčekom.

Detailné informácie

Podrobný popis

Predstavujeme našu skvelú kolekciu 7 vonných tyčiniek Masala ručne balených z čakry, ktoré sú navrhnuté tak, aby prebudili a vyvážili energetické centrá vo vás. Každé balenie v krásne spracovanej škatuľke obsahuje približne 10 tyčiniek s hmotnosťou štedrých 15 gramov. 

Popri tomto aromatickom pôžitku objavíte jedinečnú a zmysluplnú kartu odkazu týkajúcu sa jednej zo siedmich čakier. Základom tejto kolekcie je presvedčenie, že harmonizácia čakier môže priniesť rovnováhu a pohodu do nášho života. Tieto energetické centrá, známe ako čakry, sú životne dôležité pre našu fyzickú, emocionálnu a duchovnú vitalitu. Zapálením jednej z našich ručne balených vonných tyčiniek masala pozvete aromatickú esenciu každej čakry do svojho priestoru, čím podporíte hlbšie spojenie so svojím vnútorným ja. 

Každý balíček ponúka prvok prekvapenia, pretože bude náhodne vybraná jedna zo siedmich kariet so správami čakier, ktoré budú sprevádzať vaše vonné tyčinky. S každým výberom dostanete inšpiratívne a poučné posolstvo špeciálne vytvorené tak, aby rezonovalo s vybranou čakrou. 

Či už je to živá červená koreňová čakra, vášnivá oranžová sakrálna čakra, žiarivá žltá čakra Solar Plexus, súcitná zelená srdcová čakra, expresívne modrá krčná čakra, intuitívna indigová čakra tretieho oka alebo osvetľujúca fialová korunná čakra, každá správa karta ponúka vedenie a povzbudenie na vašej duchovnej ceste. 

Naše ručne rolované vonné tyčinky masala sú starostlivo vyrobené s použitím zmesi voňavých bylín, korenín a živíc pochádzajúcich z celého sveta. Každá palica, ktorú vytvorili zruční remeselníci, je rolovaná ručne so starostlivosťou a dôrazom na detail. Výsledkom je očarujúca vôňa, ktorá vás prenesie do stavu pokoja a zároveň povznesie vaše zmysly. Ponorte sa do podmanivých vôní našich 7 čakrových ručne balených vonných tyčiniek Masala a dovoľte jemnej rovnováhe čakier obnoviť harmóniu vo vašej bytosti. 

Či už hľadáte vnútorný pokoj, zvýšenú kreativitu, zlepšenú komunikáciu alebo zvýšenú spiritualitu, naše vonné tyčinky slúžia ako prostriedok na vyrovnanie vašich energií a prebudenie vášho potenciálu. 

Keď otvoríte každý balíček a dostanete svoju náhodnú čakrovú kartičku so správou, nájdite si chvíľku na zamyslenie sa nad múdrosťou, ktorú poskytuje. Dovoľte posolstvu, aby vás viedlo a inšpirovalo na vašej ceste sebaobjavovania a rastu. Prijmite silu čakier a odomknite potenciál, ktorý vo vás leží. 

Zažite krásu a kúzlo našich 7 čakrových ručne balených vonných tyčiniek Masala ešte dnes. 

Objavte transformačnú silu vône a múdrosť čakier. Otvorte svoje srdce, myseľ a dušu svetu možností, keď sa vydáte na cestu sebauvedomenia a duchovného osvietenia.

 

Tieto Vône sú navrhnuté tak, aby Vás mysľou priviedli na vaše obľúbené miesto a ich intenzitou prekrývajú nežiaduce vône. Sú dokonalým darčekom pre tých, ktorí milujú príjemnú vôňu alebo sa chcú len nechať rozmaznávať.

Použitie: Vonnú tyčinku umiestnite do stojana na to určenom (aby popol z tyčinky mal kde padať). Potom tyčinku zapáľte a nechajte na krátku chvíľu rozhorieť. Oheň pohybom ruky zhasnite a tyčinku nechajte iba tlieť. Ak nechcete použiť celú tyčinku, môžete ju počas tlenia zhasnúť pritlačením tlejúcej koncovej časti o nehorľavú podložku.

Počet kusov v balení: 10-13ks

Hmotnosť: 15g

Krajina pôvodu: India

Upozornenie: Tyčinka nesmie byť umiestnená pri a na horľavom materiály a v dosahu detí a zvierat. 

Nikdy nenechávajte horieť bez dozoru. Nevdychujte dym priamo. Po použití tyčinky miestnosť vyvetrajte.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: