AWM Čakrové Tablety do Kúpeľa – Malé Balenie - Sebarealizácia 3ks

Kód: 10257
Novinka Množstevná zľava
Značka: AWM
€8,60 €7,17 bez DPH
Skladom (5 ks)
Môžeme doručiť do:
16.7.2024
Možnosti doručenia

Každá Čakrová Tableta vyrobený zo špeciálne vybraných esenciálnych olejov má za cieľ odblokovať a harmonizovať vitálne energetické centrá tela. Je to skvelý darček, ideálny pre tých, ktorí prijímajú holistickú starostlivosť o seba alebo hľadajú jedinečné darčeky pre svojich blízkych.

Detailné informácie

Podrobný popis

Korunná Čakra (FIALOVÁ) naplnený zmesou mätového esenciálneho oleja: Táto výnimočná zmes je špeciálne navrhnutá tak, aby posilnila korunnú čakru a podporila duševnú jasnosť a harmóniu. Vďaka sile mätového oleja môže zlepšiť kognitívne funkcie, zvýšiť bdelosť a zlepšiť sústredenie, čo sú všetky kľúčové prvky na ceste k sebarealizácii. Táto revitalizačná zmes, ktorá rieši bežné problémy spojené so zablokovanou korunnou čakrou, ako sú bolesti hlavy a nedostatok sústredenia, má za cieľ priniesť rovnováhu a jasnosť vašej spiritualite. 

Čakra tretieho oka (tmavomodrá) naplnená zmesou levanduľových esenciálnych olejov. Pri použití vo vani môže toto lahodné šumenie vytvorí pokojnú atmosféru, ktorá podporuje hlboký pocit vnútorného pokoja. Keď sa myseľ uvoľní, otvorí sa vyšším úrovniam vnímania a intuície, čím sa zvýši vaše duchovné vedomie. Upokojujúce vlastnosti levanduľového esenciálneho oleja môžu tiež pomôcť prekonať problémy, ako sú poruchy spánku a nerozhodnosť, čo sú bežné príznaky zablokovanej čakry tretieho oka. 

Krčná čakrar (MODRÁ) so zmesou eukalyptového a citrónového esenciálneho oleja, ktorý robí zázraky. Predpokladá sa, že eukalyptový olej podporuje úprimný prejav a podporuje pocit otvorenosti pri verbálnych interakciách. Citrónový olej na druhej strane podporuje duševnú jasnosť a zvyšuje sebadôveru pri vyjadrovaní sa. Použitie tablety krčnej čakry vo vani môže vytvoriť osviežujúci a povzbudzujúci zážitok, ktorý umožní krčnej čakre prekvitať a umožní vám komunikovať s autentickosťou, asertivitou a gráciou.

Balené v darčekovej krabičke so vzorom mandaly, ktorý odráža holistický charakter produktu. 

Každá tableta váži 70 gramov 

Veľkosť tablety je približne P: 5cm V: 2 cm 

Hmotnosť darčekovej krabičky je 280 gramov 

Objednajte si čakrové tablety do kúpeľa už teraz a zažite harmóniu holistickej starostlivosti o seba.

Materiály/Zloženie Sodium Bicarbonate, Citric Acid, Aqua, Sodium Lauryl Sulfoacetate, Butyrospermum Parkii Butter, Lavandula Angustifolia Oil, Mentha Piperita Oil, Citrus Limon Peel Oil, Eucalyptus Globulus Oil, Limonene, Linalool, Geraniol. (+/- CI 42090, CI 18050, CI 45430)

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: