Superstrava Super Sleep 80 kapsúl

Kód: 5058
Akcia Novinka Tip Množstevná zľava
Značka: Superstrava
€29,90 €24,92 bez DPH
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
16.7.2024
Možnosti doručenia

Super Sleep je produkt, ktorý je mimoriadne účinný a obsahuje výlučne prírodné látky. Tie sa preukážu na zlepšení stavu zdravia a psychiky.

Detailné informácie

Podrobný popis

L – tryptofán

V zložení produktu Super Sleep sa nachádza aminokyselina s názvom L – tryptofán. Je známa vo výrobe výživových doplnkov, pretože má blahodarne účinky. Jedným z nich je aj zlepšenie kvality spánku. Dokáže pomôcť pri zaspávaní, dopraje človeku pokojný spánok, a to bez akéhokoľvek prebúdzania.

L – tryptofán patrí medzi esenciálne aminokyseliny. To znamená, že telo si nevie túto látku samé vytvoriť a práve preto ju je potrebné prijímať v rámci výživových doplnkov. Okrem toho, že zlepšuje spánok, taktiež priaznivo vplýva na psychiku človeka a podporuje funkcie ľudského tela.

Valeriána lekárska

Medzi zložky v doplnku stravy Sleep and relax patrí tiež trvalá rastlina s názvom valeriána lekárska. Má skutočne blahodarne účinky, dôsledkom čoho sa dnes používa aj v rámci prípravy výživových doplnkov rôzneho druhu.

V prvom rade je vysoko účinná v rámci nespavosti. Má upokojujúce vlastnosti, pri ktorých človek dokáže zrelaxovať a v pokoji zaspať. Okrem iného, valeriána lekárska sa používa aj na menopauzálne príznaky, menštruačné bolesti či depresívne stavy. Priaznivo vplýva na psychiku človeka a je skvelým riešením aj na tráviace ťažkosti.

Mučenka pleťová

Čo sa týka zloženia v produkte Super Sleep, rastlinami to pokračuje. Medzi ďalšie liečivé rastliny patrí napríklad mučenka pleťová. Je známa už dlhé roky a používa sa v rámci terapeutických účelov. V prvom rade pôsobí priaznivo na duševné zdravie. Zmierňuje depresie, psychické poruchy a iné úzkostné stavy. Prehlbuje spánok, vďaka čomu človek dokáže zaspať bez akýchkoľvek problémov.

Okrem iného, mučenka pleťová je skvelým riešením aj na tráviace ťažkosti, ktoré sú spôsobené stresom. Zmierňuje prejavy žalúdočných vredov a napomáha aj pri zvýšenom búšení srdca. Mučenka pleťová tak dokáže skutočne ukľudniť organizmus. To až do takej miery, že človek nebude pociťovať stres, nervozitu či podráždenie.

 

Chmeľ obyčajný

Veľmi silné zastúpenie v produkte Super Sleep má aj chmeľ obyčajný. Vo všeobecnosti platí, že ide o bylinu, ktorá má liečivé účinky. Obsahuje éterické oleje, v ktorých sa nachádzajú zložky, ako napríklad vosky, linalol, luparol, vitamín C, horčiny či žlté farbivo.

Chmeľ obyčajný má v produkte Super Sleep veľkú úlohu. Medzi jeho najsilnejšie účinky totiž patrí priaznivé pôsobenie na nervozitu, upokojujúce vlastnosti či zlepšenie kvality spánku. Okrem iného, chmeľ obyčajný sa využíva aj na migrény, podporu trávenia, zvyšuje chuť do jedla a urýchľuje hojenie rán. V produkte Sleep and relax má chmeľ obyčajný zastúpenie v množstve 60 mg.

Kapsula HPMC

Kapsula HPMC je rastlinného pôvodu, vďaka čomu je vhodná aj  pre vegetariánov, poprípade vegánov. Neobsahujú ani škrob, lepok a iné konzervačné látky, čo je veľkým benefitom pre alergikov.

Zloženie

Tulsi - Bazalka posvätná (Ocimum sanctum), L-tryptofán, CALMOMIX® (Valeriana officinalis L., štandardizovaný exktrakt 0,8% kyselina valerianic , Medovka lekárska / Melissa officinalis L, extrakt, Passiflora incarnata L, extrakt, ( štandardizovaný 2% flavonoid) Chmeľ obyčajný /Humulus lupulus L, extrakt 4:1), kapsula HPMC rastlinná celulóza

Dávkovanie: 3x kapsule vo večerných hodinách zapiť dostatočným množstvom vody.

 

Obsah aktívnych látok

1 kapsula

Odporúčaná denná dávka (%)

Tulsi - Bazalka posvätná (Ocimum sanctum)

115 mg

Nie je stanovená

L-tryptofán

115 mg

Nie je stanovená

Valeriana officinalis L., štandardizovaný exktrakt 0,8% kyselina valerianic

85 mg

Nie je stanovená

Medovka lekárska / Melissa officinalis L, extrakt

35 mg

Nie je stanovená

Passiflora incarnata L, extrakt ( štandardizovaný 2% flavonoid)

35 mg

Nie je stanovená

Chmeľ obyčajný /Humulus lupulus L, extrakt 4:1

15 mg

Nie je stanovená

Upozornenie

Výživový doplnok. Výrobok nie je náhradou vyváženej a pestrej stravy. Skladujte v suchu pri teplote do 25 stupňov. Chráňte pred mrazom a priamym slnečným žiarením. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte mimo dosah detí. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním.

Výrobca: Altevita s.r.o., nám. Slobody 10, 921 01 Piešťany

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: