Začnite svoj deň s dávkou zdravej energie vďaka Super Chocolate!

Poznáte to možno aj vy. Ráno sa zobudíte a na to, aby ste sa dokázali stopercentne sústrediť na všetky povinnosti, ktoré vás počas dňa čakajú, potrebujete svoje telo poriadne nabudiť. Spravte to zdravo a chutne! Produkt Super Chocolate vám nielenže dodá energiu, naviac vášmu organizmu zabezpečí príjem množstva cenných vitamínov a minerálov!

Spôsobov, ako nabudiť organizmus, je veľmi veľa. Väčšina z nich však okrem „nakopnutia“ mozgu prináša aj viacero negatívnych účinkov. Vezmime si rôzne sladké nápoje, ktoré síce sú chutné, no rapídne zvýšia hladinu glukózy vo vašej krvi, čo z dlhodobého hľadiska môže viesť k rôznym zdravotným problémom. Nehovoriac o obsahu chemických prísad slúžiacich na zlepšenie chuti.

Super Chocolate je v tomto smere výnimkou. Na dosiahnutie unikátnej chuti využíva stopercentne prírodné výťažky, ktoré okrem sladkej chuti prinášajú aj pozitívne účinky na organizmus. Ako je to možné? Takto!

Pre milovníkov chuti kakaa

O výnimočnú chuť Super Chocolate sa stará čisto prírodné RAW kakao, ktoré pochádza od overených dodávateľov garantujúcich maximálnu kvalitu. Avšak, nie je to len o chuti. Kakao obsahuje množstvo rôznych minerálov – draslík, zinok, meď, horčík, vápnik, sodík či mangán. Tie sú dôležité pre správne fungovanie jednotlivých orgánov a tkanív v tele. Okrem toho však obsahuje jednu mimoriadne dôležitú skupinu látok – flavonoidy. Ich účinky vás možno prekvapia!

Flavonoidy z kakaa v prvom rade pomáhajú znižovať obsah nezdravého cholesterolu v krvi, čím priamo znižujú aj krvný tlak. Vďaka redukcii obsahu cholesterolu v krvi prispievajú k udržaniu zdravých a priechodných ciev, čím vplývajú na správne fungovanie celého organizmu. Pozitívne pôsobia aj na samotné srdce. Kvalitné kakao obsahuje taktiež polyfenoly, ktoré znižujú riziko neurodegeneratívnych chorôb a podporujú činnosť mozgu.

V neposlednom rade, kakao obsahuje množstvo vlákniny. Tá má priaznivý vplyv na tráviaci trakt, keďže pomáha udržať pravidelnosť črevných pohybov. Naviac, kakao pozitívne vplýva na psychiku – zlepší vám náladu a pomôže zmierniť negatívne pocity.

infografika_super_chocolate

Kokosový cukor a mlieko

Na dosiahnutie výnimočných účinkov Super Chocolate bol namiesto klasického cukru použitý kokosový. Jeho prvá výhoda spočíva už v samotnej výrobe. Kým klasický cukor sa vyrába rafináciou, pri ktorej sa znečisťuje životné prostredie, produkcia kokosového cukru rafináciu nevyžaduje. Zároveň, kokosový cukor má nízky glykemický index – len 35. Nespôsobuje tak výrazné výkyvy hladiny cukru v krvi ako klasický cukor. V porovnaní s klasickým cukrom obsahuje viac minerálov.

Prášok z kokosového mlieka má taktiež viacero pozitívnych účinkov. Obsahuje pomerne veľké množstvo kalórii, dokážte tak „oklamať“ mozog a vyvolať pocit sýtosti. Obľúbené je  aj u ľudí, ktorí sa snažia schudnúť a potrebujú obmedziť hlad. Kokosové mlieko obsahuje vitamíny C, E, K, kyselinu listovú a taktiež viacero cenných minerálov. Má nízky glykemický index, urýchľuje metabolizmus, má antioxidačné účinky a pomáha zlepšiť kvalitu vlasov.

superstrava_super_chocolate_fb_ads

Cenný bonus – BIO Lucuma

Super Chocolate obsahuje výťažky z Lucumy – ovocia, ktoré je uznávané pre jeho výnimočné účinky na ľudské zdravie. Obsahuje až 14 stopových prvkov  a vyznačuje sa vysokým obsahom beta-karoténu. Pomáha stabilizovať hladinu cukru, je prirodzeným zdrojom vlákniny a antioxidantov, ktoré posilňujú imunitu a pomáhajú eliminovať škodlivé procesy v organizme.

Prášok Super Chocolate môžete využiť na nekonečné množstvo rôznych spôsobov. Viete ho zmiešať s horúcou vodou alebo mliekom a vyrobiť si tak chutný  nápoj. Alebo ho pridajte do jogurtu či kaše. Okrem toho, že vás poteší výnimočnou chuťou, zároveň nabudí vaše telo a dodá mu potrebné vitamíny a minerály. Tak neváhajte a vyskúšajte si Super Chocolate aj vy!

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie