MITO LIGHT® Starter 3.0

Kód: 7370
Akcia Novinka Množstevná zľava
Značka: MITO LIGHT®
€600 –13 %
Screenshot 2024 01 31 at 14 36 18 Červený a infračervený panel MITO LIGHT® Starter 3.0
€600 –13 % €519 €432,50 bez DPH
2-3 dni (5 ks)
Môžeme doručiť do:
20.6.2024
Možnosti doručenia

Najmenší panel z rady MITO LIGHT® Starter 3.0 vás ohromí svojím integrovaným stojanom, funkciou časovača, pokročilou LED technológiou, svetelným spektrom ponúkajúcim štyri vlnové dĺžky, vysokou intenzitou svetla aj z väčšej vzdialenosti, štýlovým dizajnom a vysokým počtom LED diód. Týmto všetkým posúva terapiu červeným svetlom na úplne novú úroveň! Jeho žiariaci výkon je porovnateľný s väčšími modelmi z generácie 3.0, ale jeho menšie rozmery sú ideálne pre cielenú a efektívnu terapiu – napríklad pre tvár a dekolt, intimné oblasti, regeneráciu menších svalových skupín alebo namáhané kĺby. Vďaka kompaktnej veľkosti a nižšej hmotnosti je ideálny pre časté prenášanie alebo cestovanie.

Detailné informácie

Podrobný popis

MITO LIGHT® Starter 3.0 je vybavený 72 vysoko výkonnými LED diódami, ktoré synergicky využívajú červené a blízke infračervené svetlo. Ponúka štyri druhy vlnových dĺžok – 660, 670, 830, 850 nm, čo umožňuje efektívnejšiu a cielenejšiu svetelnú terapiu.

Využitie štyroch rôznych vlnových dĺžok je založené na kombinácii dvoch spektier – červeného a blízkeho infračerveného svetla, pričom každé spektrum využíva dve vlnové dĺžky. Klasické, dlhodobo overené vlnové dĺžky 660 nm (červená) a 850 nm (blízka infračervená), ktoré boli súčasťou aj predchádzajúcej generácie MITO LIGHT® 2.0, boli doplnené o dve nové vlnové dĺžky – 670 nm (červená) a 830 nm (blízka infračervená) – pre maximalizáciu absorpcie a efektivity pôsobenia na mitochondrie.

LED diódy sú v porovnaní s predchodcom hustejšie rozmiesťované a majú zlepšený uhol svietenia 30 stupňov, čo zvyšuje intenzitu svetla aj na väčšiu vzdialenosť a umožňuje pohodlnejšie použitie.

Tretia generácia prichádza s využitím najkvalitnejších dostupných LED čipov a ovládačov, eliminujúc tak nepríjemný flicker efekt a zabezpečujúc plynulé svietenie.

Užívateľsky prívetivý digitálny ovládací panel s časovačom umožňuje ľahko vybrať režim svietenia – buď červené, blízke infračervené spektrum alebo ich kombináciu – a nastaviť požadovaný čas terapie, po ktorom sa panel automaticky vypne.

Konštrukcia a dizajn boli tiež výrazne vylepšené. Rozmery boli zväčšené na výšku 35 cm a šírku 25 cm, a pridáva sa integrovaný stojan pre nastavenie požadovaného uhla. Celok je oblečený do štýlového čierneho matného kabátu.

MITO LIGHT® Starter 3.0 je ideálny pre lokálnu terapiu menších častí tela, ako sú tvár, dekolt, intímne partie, menšie svalové partie či boľavé kĺby. Jeho použitie podporuje optimalizáciu testosterónu, funkcie štítnej žľazy, znižovanie zápalov a zvyšovanie produkcie kolagénu.

Jeho kompaktná veľkosť, integrovaný stojan a nízka hmotnosť (4,8 kg) zaručujú pohodlné používanie, jednoduché prenášanie alebo cestovanie. Súčasťou balenia je aj závesný systém pre vertikálne zavesenie na dvere alebo stenu.

Pre maximálny efekt terapie odporúčame denné použitie v trvaní 10 - 20 minút z vzdialenosti 15 - 50 cm.

V balení MITO LIGHT® Starter 3.0 nájdete: panel MITO LIGHT® Starter 3.0, závesný systém, napájací kábel, napájací kábel pre elektrinu, napájací kábel pre ovládací panel, spojovací systém, ochranné okuliare a návod na použitie.

Akú veľkú plochu tela Starter 3.0 osvieti?

mito-light-starter-predek-tela

Vlnové dĺžky

mito-light-4-0-vlnove-delky

 

Červené a blízko infračervené svetlo pôsobí na naše bunky podobne ako nabíjanie batérií, čím zabezpečuje dodávku energie potrebnej pre správnu funkciu celého organizmu.

Menovitý výkon 360 W
Sila ožiarenia (Solarmeter) 130 mW/cm2 zo vzdialenosti 15 cm
Metóda merania používaná všetkými ostatnými značkami
Sila ožiarenia (Spektrometer) 71 mW/cm2 zo vzdialenosti 15 cm
Presnejšia, nepoužívaná metóda merania ostatnými značkami
Počet LED 72 x 5 W
Vlnové dĺžky 660, 670, 830, 850 nm (1:1:1:1)
Uhol svietenia 30 stupňov
EMF Veľmi nízke, takmer nulové hodnoty
Príkon 125 W
Priemerná cena spotreby za hodinu 0,03€
Vstupné napätie AC 100-277 V
Frekvencia 50/60 Hz
Rozmery 35 x 25 x 6,5 cm (výška x šírka x hĺbka)
Váha 4,8 kg
Materiály kov, plast
Certifikácia CE, RoHS
Životnosť LED až 50 000 hodín svietenia (274 rokov pri použití 30 min denne)
Záruka 3 roky

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: