MITO LIGHT® Bulb 4.0

Kód: 7355
Akcia Novinka Množstevná zľava
Značka: MITO LIGHT®
€120 –20 %
Screenshot 2024 01 31 at 11 05 49 Červená a infračervená žárovka MITO LIGHT® Bulb 4.0(1)
€120 –20 % €96 €80 bez DPH
Skladom (3 ks)
Môžeme doručiť do:
16.7.2024
Možnosti doručenia

Bulb 4.0 – váš neoceniteľný spoločník pre cielenú terapiu. Tento výkonný svetelný zdroj predstavuje ideálnu voľbu pre začiatočníkov v oblasti terapie červeným svetlom, ktorí ešte nie sú pripravení investovať do rozsiahlejších panelov. Jeho dostupná cena umožňuje každému ľahko vstúpiť do sveta terapie červeným svetlom. Revolučná kombinácia šiestich vlnových dĺžok spolu s pokročilou technológiou Multi-Wavelength Dual Chip LED zabezpečuje bezkonkurenčnú účinnosť, ktorú v ponuke iných žiaroviek nenájdete. Ako prvá svojho druhu na trhu, táto žiarovka ponúka inovatívny prepínač, umožňujúci výber medzi tromi režimami osvetlenia – červené spektrum, blízke infračervené spektrum, alebo ich kombináciu, čím poskytuje jedinečnú flexibilitu v prístupe k terapii.

Detailné informácie

Podrobný popis

MITO LIGHT® Žiarovka 4.0 - Revolučná pomôcka vo vašich rukách

Tento výnimočný nástroj pre cielenú terapiu si získa srdce každého, kto vie oceniť spojenie kompaktnej veľkosti s bezkompromisnou efektivitou. Jej elegantný dizajn, revolučná technológia a priaznivá cena ju predurčujú byť ideálnym darčekom pre vás alebo vašich blízkych.

Šesť efektívnych vlnových dĺžok

Objavte moc šiestich starostlivo vybraných vlnových dĺžok - 630, 660, 670, 810, 830, 850 nm, všetky v perfektne vyváženom pomere. Sme hrdí, že ako jediná značka na svete ponúkame túto jedinečnú kombináciu, ktorá mení pravidlá hry.

Základ tvoria tradičné vlnové dĺžky 660 a 850 nm, ktoré Generácia 3.0 obohatila o dynamický pár 670 a 830 nm, osvedčený pre ich maximálnu absorpciu a účinnosť. Generácia 4.0 nielenže pokračuje v efektivite zavedenej predchádzajúcimi modelmi, ale stanovuje nový, ešte vyšší štandard. A to vďaka vlnovým dĺžkam 630 nm pre krásnu pokožku a 810 nm, ktoré ocení predovšetkým váš mozog.

Technológia Multi-Wavelength Dual Chip LED

Žiarovka 4.0 využíva priekopnícku technológiu Multi-Wavelength Dual Chip LED, vďaka ktorej každá LED dióda teraz súčasne vyžaruje červené aj blízke infračervené spektrum. To zabezpečuje, že každý centimeter vášho tela bude rovnomerne vystavený dávke všetkých vlnových dĺžok.

Technológia Flicker-Free je už roky štandardnou vlastnosťou všetkých našich zariadení pre terapiu červeným svetlom. Podobne ako prirodzené svetlo zo slnka - bez blikania, bez pulzovania, bez stresu, len príjemný svetelný zážitok.

Prepínanie jednotlivých spektier

Vďaka novému jedinečnému systému prepínača môžete ľahko vyberať medzi režimom s červeným a blízkym infračerveným svetlom alebo len jedným z nich. Naša žiarovka tak ako jediná svojho druhu na svete ponúka celkom tri režimy pre dokonalé prispôsobenie terapie na mieru presne pre vás.

Navrhnuté perfekcionistami

Konštrukcia žiarovky 4.0 nie je len o vzhľade, ale aj o kvalite a funkcionalite. Jej minimalistický dizajn vyžaruje modernú eleganciu, vďaka ktorej sa žiarovka stane štýlovým doplnkom vášho interiéru, a zároveň zabezpečuje, že každý prvok slúži svojmu účelu. Na detailoch záleží, preto je všetko strategicky umiestnené pre optimálnu efektivitu.

V balení žiarovky 4.0 nájdete: MITO LIGHT® Žiarovka 4.0, napájací kábel, ochranné okuliare a návod na použitie.

Akú veľkú plochu tela Bulb 4.0 osvieti?

mito-light-bulb-osvit

Vlnové dĺžky

mito-light-4-0-vlnove-delky

 

Červené a blízko infračervené svetlo pôsobí na naše bunky podobne ako nabíjanie batérií, čím zabezpečuje dodávku energie potrebnej pre správnu funkciu celého organizmu.

Menovitý výkon 54 W
Sila ožiarenia (Solarmeter) 115 mW/cm2 zo vzdialenosti 15 cm
Metóda merania používaná všetkými ostatnými značkami
Sila ožiarenia (Spektrometer) 65 mW/cm2 zo vzdialenosti 15 cm
Presnejšia, nepoužívaná metóda merania ostatnými značkami
Počet LED 18 x 3 W
Vlnové dĺžky 630, 660, 670, 810, 830, 850 nm
Uhol svietenia 30 stupňov
Príkon 16 W
Priemerná cena spotreby za hodinu 0,03€
Vstupné napätie AC 110-270 V
Frekvencia 50/60 Hz
Rozmery 12,1 x 12,1 x 12 cm (výška x šírka x hĺbka)
Váha 404 g
Materiály kov, plast
Certifikácia CE, RoHS
Životnosť LED až 50 000 hodín svietenia (274 rokov pri použití 30 min denne)
Záruka 3 roky

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: